6 komentarzy


 1. Ja coraz baczniej przyglądam się temu co chcę zabrać do plecaka, ponieważ ilość kilogramów ma bardzo ważne znaczenie jeżeli chodzi o zmęczenie na trasie jak i lekkość poruszania się. Poza tym trzeba koniecznie mieć na uwadze kręgosłup. Trasa i zdjęcia piękne. Nie mam zrobionej OP w całości ani w ratach ani za jednym zamachem. Ten szlak jest wart przejścia oczywiście z włączonym myśleniem. Pozdrawiam i czekam na relację z ostatniego fragmentu OP :)

  Odpowiedz
  1. ~carolin

   Tym razem nie waga plecaków była problemem, a zmęczenie wynikające z niewyspania.
   W schronisku w Pięciu Stawach zostawiliśmy plecak ze śpiworami, przez co nie było sensu przedłużać wycieczki o Granaty, z których zejść można tylko do Murowańca.
   Ale tu „ilość kilogramów ma bardzo ważne znaczenie jeżeli chodzi o zmęczenie na trasie jak i lekkość poruszania się” – oczywiście masz rację. Mi się jednak zawsze wydaje, że mamy ze sobą tylko niezbędne rzeczy… No, bo jak tu nie wziąć ze sobą zapasu wody, jedzenia, czegoś cieplejszego na wszelki wypadek, no i aparatu ;))) (a ten to dopiero ciężki…)….?

   Pozdrawiam ;)

   Odpowiedz

 2. Super pogoda :) Dobra decyzja o zejściu, bo później byłby już problem z powrotem do plecaków. Szkoda oczywiście, że nie udało się Wam, zrealizować pierwotnego planu o przejściu całości, ale może następnym razem? ;)

  Odpowiedz

 3. Moim zdaniem jest to jeden z ciekawszych odcinków OP, widoki są niesamowite. A czasem przyjemności lepiej podzielić sobie na kawałki. Ja po przejściu całej na raz mam trochę rozmyty obraz poszczególnych odcinków, wszystko się zlewa w jedną całość.

  Odpowiedz
  1. ~carolin

   Nie spiesząc się, na pewno można więcej zapamiętać. Czasem jednak przychodzi ochota na taki ambitniejszy cel :)

   Pozdrawiam!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>